LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
czwartek, 10 października 2019 roku

9 października 2019 roku na leśnych trasach Pietrasz w Białymstoku odbyła się LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. W zawodach prawo startu miały 4-osobowe reprezentacje szkół z danego rocznika. W rywalizacji wzięło udział 17 zespołów   dziewcząt ( 1500 m )  i 18 zespołów chłopców ( 2500 m ).

O końcowej klasyfikacji zadecydowała suma punktów zdobytych przez wszystkich zawodników z danej szkoły. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły wywalczyła wysokie 8 miejsce. Najlepiej indywidualnie pobiegła w swojej kategorii Grygoruk Dominika zajmując 14 miejsce oraz Jarmocik Aleksandra – 19 miejsce i Mackiewicz Marta – 20 miejsce. Gratulacje!

Opiekunem była Pani Justyna Iganowicz-Car

Fot. Justyna Iganowicz-Car