Mistrzynie Gramatyki Języka Rosyjskiego - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Mistrzynie Gramatyki Języka Rosyjskiego
sobota, 17 marca 2018 roku

12 lutego odbyły się szkolne eliminacje konkursu ,,Mistrz Gramatyki Języka Rosyjskiego". W konkursie brali udział uczniowie ze wszystkich klas naszego liceum. Do kolejnego etapu zakwalifikowały się cztery uczennice: Aleksandra Aleksiejuk, Nika Pawluczuk, Magdalena Malisz oraz Justyna Jakubiuk.

7 marca w Białymstoku w budynku IX Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum Zawodowego Nr I odbyła się XI Edycja Wojewódzkiego Konkursu.
Po sprawdzeniu prac konkursowych nasza szkoła dostała zaproszenie na podsumowanie wyników tegoż konkursu.
WRÓCILIŚMY Z TARCZĄ I JESTEŚMY W PEŁNI USATYSFAKCJONOWANI ! Wyniki prezentują się następująco :
  • I miejsce - Nika Pawluczuk 73/81pkt (klasa III B )
  • II miejsce - Justyna Jakubiuk 72 pkt( klasa III B )
  • III miejsce Magdalena Malisz 70 pkt (klasa III B)
Organizatorzy powiedzieli, że za rok nie wyślą do nas zaproszenia z uwagi na to, że "II LO zgarnia wszystko" ( taki żarcik)
-,,I tak przyjedziemy " - odpowiedziała nasza Pani.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekunowie: mgr Alicja Nidae, mgr Helena Wasiluk
Zachęcamy do nauki języka i udziału w konkursie. Warto !
Magda M