START XIII EDYCJI OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

START XIII EDYCJI OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
czwartek, 7 grudnia 2017 roku

7 grudnia uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Kaliszuk, Klaudia Siatkowska, Sara Lemiesz, Anna Korol, Gabriel Kryszpiniuk rywalizowali w etapie szkolnym XIII EDYCJI OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Hasło XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości: „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia”

Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Olimpiada realizowana jest od 2005 r. i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju.
Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.