Bobrowy Wyścig, Czyli Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr Senior 2017! - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Bobrowy Wyścig, Czyli Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr Senior 2017!
poniedziałek, 13 listopada 2017 roku

13 listopada uczniowie klasy I A: Bagiński Adrian, Jurczuk Nektariusz, Łopaciuk Patryk, Łukaszuk Katarzyna, Mieleszko Mateusz, Stepaniuk Mateusz rywalizowali w Międzynarodowym Informatycznym Konkursie Bóbr 2017!

Bóbr chce zachęcić młodych do umiejętnego korzystania z komputerów i technologii informacyjnej. Z pewnością wesprze uczniów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności potrzebnych następnie w życiu, szczególnie w ich przyszłej pracy. Bardzo cenną cechą konkursu jest jego międzynarodowość, która sprzyja wymianie doświadczeń między nauczycielami i uczniami.
Bieżąca edycja została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji!

Opiekunem uczniów jest Sławomir Niedźwiecki