Piąta edycja Lokalnej Akademii Cisco zakończona - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Piąta edycja Lokalnej Akademii Cisco zakończona
wtorek, 6 czerwca 2017 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki
Kategoria: Osiągnięcia  

Fot. Łukasz Zinkiewicz

Zakończyła się piąta edycja Lokalnej Akademii Cisco, w ramach której prowadzony był kurs "IT Essentials: PC Hardware and Software". Kurs trwał od września 2016 do czerwca 2017. W piątej edycji kursu najlepszymi studentami okazali się następujący uczniowie z kl. I AC:  Ewelina Sadowska, Mateusz Bociuk, Magdalena Kustyniuk, Natalia Rzepniewska. Uczniowie ci zaliczyli 10 egzaminów cząstkowych oraz zdali egzamin końcowy. Gratulujemy! Instruktorem Akademii Cisco jest Sławomir Niedźwiecki.

Lokalna Akademia Cisco Networking Academy funkcjonuje w Naszej Szkole od roku szkolnego 2012/2013. W Akademii prowadzimy kurs IT Essentials dla swoich uczniów w ramach zajęć pozalekcyjnych. Każdy zainteresowany programem uczeń Naszej Szkoły może bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniu i po zdaniu końcowego egzaminu otrzymać oficjalny certyfikat CISCO. Kurs jest prowadzony przy wykorzystaniu technologii multimedialnych, egzaminy zdawane są on-line na serwerze egzaminacyjnym w USA. Materiały do nauczania są dostępne w języku polskim oraz angielskim.
Informujemy, że na platformie Cisco dostępne są (tylko dla uczniów naszej szkoły) inne ciekawe kursy:
  • Internet Rzeczy (Introduction to the Internet of Everything)
  • NDG Linux Essentials
  • Introduction to Cybersecurity


Wstecz