Wyniki zawodów szkolnych XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Wyniki zawodów szkolnych XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości
środa, 11 stycznia 2017 roku

11 stycznia 2017 Komitet Okręgowy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ogłosił wyniki eliminacji szkolnych XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Miło nam poinformować, że Dominika Nowicka, kl. III D zakwalifikowała się do zawodów okręgowych XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Opiekun mgr Sławomir Niedźwiecki

Eliminacje szkolne odbyły się 1 grudnia 2016 r. w szkołach ponadgimnazjalnych, które zgłosiły uczniów do udziału w zawodach. Do etapu okręgowego decyzjami Komitetów Okręgowych w Szkole Głównej Handlowej oraz w Uniwersytetach Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu zakwalifikowano 1252 zawodników. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w eliminacjach szkolnych i serdecznie gratulujemy Dominice, która weźmie udział w drugim etapie zmagań olimpijskich. Zawody okręgowe będą miały miejsce 2 marca 2017 r., w siedzibach Komitetów Okręgowych Olimpiady.

Progi punktowe i listy osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych.