Halowe Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż. - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Halowe Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż.
piątek, 18 marca 2016 roku
Kategoria: Sport

16 marca 2016 roku na sali gimnastycznej II LO z BJN odbyły się Halowe Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż. Sędzią głównym była Magdalena Dudek. W zawodach wzięli udział następujący uczniowie: Michalewicz Magdalena, Iwaniuk Martyna, Biełach Wioletta, Tomczuk Natalia,Kadej Maria, Andrusiewicz Elwira, Bartoszuk Magdalena, Malec Tomasz, Czyżyk Mateusz, Hryniewicki Mateusz, Grygoruk Rafał, Artemiuk Piotr, Aleksiejuk Paweł, Pawluczuk Grzegorz, Popiołek Jacek, Grygoruk Grzegorz.

Fotorelacja Grzegorza Ignatowicza

W kategorii dziewcząt zwyciężyły:

• I miejsce – Michalewicz Magdalena z kl. I AC z wynikiem 140 cm.
  • II miejsce – Iwaniuk Martyna z kl. II D z wynikiem 140 cm.
  • III miejsce – Biełach Wioletta z kl. I AC z wynikiem 135 cm.

W kategorii chłopców:

• I miejsce – Malec Tomasz z kl. I D z wynikiem 175 cm.
  • II miejsce – Czyżyk Mateusz z kl. I D z wynikiem 165 cm.
  • III miejsce – Hryniewicki Mateusz z kl. I AC z wynikiem 155 cm.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła klasa I AC, która otrzymała puchar Dyrektora szkoły, II miejsce zajęła klasa I D a III miejsce klasa II D.
Dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów uczniom: Jarosław Korzun (sekretarz), Grzegorz Ignatowicz (fotograf), Jakub Niczyporuk (nagłośnienie), Jakub Maciejuk, Damian Sacharczuk, Paweł Paszkowski (obsługa techniczna).

Organizatorzy: Magdalena Dudek, Justyna Iganowicz-Car.