Zawody okręgowe II stopnia XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Zawody okręgowe II stopnia XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości
czwartek, 3 marca 2016 roku

Fot. Piotr Szymczuk

Dominika Nowicka, kl. II D i Grzegorz Ignatowicz kl. II A wzięli udział w zawodach okręgowych II stopnia XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Zawody okręgowe odbyły się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie 3 marca 2016.  Nagrodą dla zawodników zakwalifikowanych do zawodów okręgowych jest udział w kursie e-learningowym „Pierwszy krok w biznesie”, książki biznesowe oraz karta wstępu na egzamin „Certyfikat Wiedzy Ekonomicznej” YoungMBA, poziom podstawowy, edycja 2016, który przeprowadzony będzie w czerwcu br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Po zawodach uczniowie i opiekunowie uczestniczyli w wykładzie pt. „ART OF START – kilka lekcji budowania własnej firmy”. Miłym akcentem naszego pobytu w Szkole Głównej Handlowej było spotkanie z jej aktualnym studentem Piotrem Szymczukiem – absolwentem naszego liceum.

Fot. Sławomir Niedźwiecki