Nasi uczniowie wyróżnieni przez starostę Sławomira Jerzego Snarskiego - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Nasi uczniowie wyróżnieni przez starostę Sławomira Jerzego Snarskiego
poniedziałek, 8 lutego 2016 roku

28 stycznia w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim odbyło się spotkanie noworoczne starosty bielskiego z duchowieństwem, przedsiębiorcami, przedstawicielami stowarzyszeń i samorządów.

Starosta Sławomir Jerzy Snarski wręczył wyróżnienia najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Bielski. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Urszula Śliwko i Adrian Iwaniuk.

W programie uroczystości znalazły się również występy wokalne uczniów II Liceum Ogólnokształcącego z BJN im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim.

Zdjęcia: Archwium Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim.