Wyniki eliminacji szkolnych XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Wyniki eliminacji szkolnych XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości
poniedziałek, 11 stycznia 2016 roku

11 stycznia Komitet Okręgowy SGH w Warszawie ogłosił wyniki eliminacji szkolnych XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Miło nam poinformować, że Dominika Nowicka, kl. II D i Grzegorz Ignatowicz kl. II A zakwalifikowali się do zawodów okręgowych XI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów! Opiekunowie: mgr  Eugenia Kruk, mgr Sławomir Niedźwiecki

Eliminacje szkolne odbyły się 3 grudnia 2015 r. w szkołach ponadgimnazjalnych, które zgłosiły uczniów do udziału w zawodach. Do etapu okręgowego decyzjami Komitetów Okręgowych w Szkole Głównej Handlowej oraz w Uniwersytetach Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu zakwalifikowano 1252 zawodników. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w eliminacjach szkolnych i serdecznie gratulujemy uczniom, którzy wezmą udział w drugim etapie zmagań olimpijskich. Zawody okręgowe będą miały miejsce 3 marca 2016 r., w siedzibach Komitetów Okręgowych Olimpiady.

Progi punktowe i listy osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych.