Sport - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Sport - Rok szkolny 2016/2017Mistrzostwa Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 2017
czwartek, 15 czerwca 2017 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Fotoreportaż Łukasz Zinkiewicz

05.06.2017 na stadionie miejskim w Bielsku Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce. Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsce, a drużyna chłopców III.
Na tegorocznych mistrzostwach pobity został jeden rekord. Indywidualnie w kategorii biegu na 400 metrów szkół ponadgimnazjalnych uczennica naszej szkoły Magdalena Michalewicz uzyskała wynik 1.05.0 s, czym o trzy sekundy pobiła poprzedni, obowiązujący przez dwanaście lat rekord.
Gratulujemy sportowcom i życzymy dalszych sukcesów. Sportowców przygotowali Eugeniusz Bedeniczuk i Justyna Ignatowicz-Car


Powiatowe Mistrzostwa Powiatu w futsalu
czwartek, 8 grudnia 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

2 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Rolniczych w Rudce odbyły się Mistrzostwa Powiatu w futsalu. Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce. Gratulujemy!!! Opiekun mgr Justyna Iganowicz-Car


Czytaj więcej
Biegi Przełajowe 2016
czwartek, 20 października 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Fot. Jarosław Korzun


Czytaj więcej
Drużynowe Biegi Przełajowe Województwa Podlaskiego 2016
środa, 12 października 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

11 października nasi wspaniali sportowcy wzięli udział w Liceliadzie Drużynowych Biegach Przełajowych Województwa Podlaskiego.


Czytaj więcej
Magdalena Michalewicz 10 zawodniczną w kraju!
środa, 14 września 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Miesiąc sierpień to środek wakacji i wydawałoby się, że młodzież szkolna odpoczywa. Aktywnie sportowo jako uczennica pierwszej klasy szkoły średniej, cały lipiec przygotowywałam się do najważniejszej lekkoatletycznej imprezy w bieżącym roku, a mianowicie do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski), która odbyła się w dniach  od 4 do 7 sierpnia 2016 r we Wrocławiu. Startowałam  jako zawodniczka KS.Podlasie Białystok.


Czytaj więcej
<1 >