Topiło 2014
niedziela, 14 września 2014 roku
Kategoria: Wycieczki

12 września odbyła się tradycyjna wycieczka integracyjna uczniów klas pierwszych wraz z wychowawcami do Topiła - malowniczo położonego zakątka Puszczy Białowieskiej. Tutaj od kilku lat przyjeżdżają uczniowie Naszej Szkoły, aby zmierzyć się w wielu konkurencjach,  zapomnieć o nauce, codziennych obowiązkach, a przede wszystkim lepiej się poznać.

Organizatorem imprezy była Pani mgr Maria Nikołajuk – pedagog szkolny.

Fotoreportaż Uli Lipato

Koncert w Centrum Edukacji i Promocji Kultury Białoruskiej w Szczytach.
środa, 10 września 2014 roku
Kategoria: Pozostałe

9 września w Centrum Edukacji i Promocji Kultury Białoruskiej w Szczytach uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie Źmiciera Vajciuškieviča białoruskiego muzyka, multiinstrumentalisty, członka zespołów Krywi i Pałac, kompozytora muzyki filmowej i bard. Źmicier Vajciuškievič jest współtwórca projektów Narodny Albom i Ja naradziŭsia tut oraz jednym z założycieli projektu WZ Orkiestra.

Fotoreportaż Uli Lipato

Matura 2015. Białostocki Salon Maturzystów.
poniedziałek, 8 września 2014 roku
Kategoria: Wycieczki

Jak będą przebiegać egzaminy maturalne w 2015 roku? Na co zwrócić uwagę podczas przygotowywania się do egzaminu? Co zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse dostania się na wymarzone studia?

- Odpowiedzi na te i wiele innych pytań mogli uzyskać uczniowie, którzy w dniu 8 września odwiedzili Białostocki Salon Maturzystów 2014 na wydziale elektrycznym PB.

70 - LECIE II LICEUM OGÓLNOKSZTĄŁCĄCEGO Z BIAŁORUSKIM JĘZYKIEM NAUCZANIA
Kategoria: Uroczystości

Uroczystości 70 - lecia powstania II LO z BJN im.B.Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim, odbędą się w dniu 26 września (piątek) o godz. 13.00 w budynku Liceum.

Program uroczystości:

1.Ślubowanie uczniów klas pierwszych.
2.Wystąpienie Dyrektora Liceum.
3.Referat historyczny.
4.Wystąpienia zaproszonych gości.
5.Część artystyczna.
6.Zwiedzanie wystawy okolicznościowej.

Białostocki Salon Maturzystów 2014
Kategoria: Wycieczki

,, ...Każda decyzja podjęta w roku maturalnym ma wpływ na to, kim będziesz za rok, dwa, pięć. Zanim coś postanowisz rozważ wszystkie argumenty, poradź się fachowców, a przede wszystkim – porozmawiaj sam ze sobą. Na własny sukces trzeba samodzielnie zapracować. Musicie dążyć do celu świadomie i wytrwale! - tak w ubiegłym roku Podlaskim maturzystom radziła Pani Jolanta Gołaszewska, dyrektor OKE w Łomży.

Wyjazd klas trzecich w dniu 8.09, godz. 7.00. Zbiórka przed szkołą.

Spotkania z rodzicami
Kategoria: Pozostałe

Spotkanie z rodzicami uczniów klas trzecich, 14.09.2014r., godz. 9.00.
Spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych, 14.09.2014r., godz. 11.00.

Kiermasz używanych podręczników.
wtorek, 2 września 2014 roku
Kategoria: Pozostałe

W piątek 5. września w godz.7.45 - 10.50 odbędzie się w naszej szkole kiermasz używanych podręczników.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w NaszejSzkole
poniedziałek, 1 września 2014 roku
Kategoria: Uroczystości

Uczniowie II LO z BJN uroczyście przywitali rok szkolny 2014/15 - kolejny rok wytężonej pracy, nadziei i oczekiwań oraz nowych obowiązków.

Witamy w nowym roku szkolnym 2014/2015
niedziela, 31 sierpnia 2014 roku

Matura poprawkowa 2014
niedziela, 31 sierpnia 2014 roku
Kategoria: Pozostałe

Wyniki egzaminów będą znane 12 września 2014 r., kiedy to okręgowe komisje egzaminacyjne przekażą świadectwa do szkół.

<1 2 >