Szczęśliwego Nowego Roku… Szkolnego!
Kategoria: Uroczystości

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 w Naszej Szkole.

Wakacje za nami.  1 września podczas uroczystego apelu pan dyrektor Andrzej Stepaniuk oficjalnie rozpoczął nowy rok szkolny 2015/2016. Kolejny rok dający szansę na rozwijanie własnych zainteresowań i pasji, zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń.

Życzymy Wam, Drodzy Uczniowie, mnóstwa sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń, radosnych chwil spędzonych w "Białorusach", a nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły dużo cierpliwości i satysfakcji.

76. rocznica wybuchu II wojny światowej

PAMIĘTAMY ! 1.09.1939

Polecamy serwis archiwalnych audycji Polskiego Radia, dokumentujących wydarzenia największego konfliktu zbrojnego w historii świata: [ więcej ]

Kiermasz podręczników. Przynieś ! Sprzedaj ! Kup !
Kategoria: Pozostałe

03 września (czwartek) zostanie zorganizowany w naszej szkole kiermasz używanych podręczników.

Wykaz podręczników i programów nauczania rok szkolny 2015/2016

Wykaz podręczników i programów nauczania rok szkolny 2015/2016