Dzień Otwarty Szkoły - 17.04.2024 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Dzień Otwarty Szkoły - 17.04.2024
czwartek, 18 kwietnia 2024 roku
Kategoria: Komunikaty

Fot. Piotr Jarmocik
17 kwietnia br. gościliśmy w naszej szkole uczniów klas ósmych ze wszystkich bielskich szkół
Pan Dyrektor Włodzimierz Wawulski przedstawił ofertę edukacyjną Naszego Liceum. Odpowiedział również na pytanie: Dlaczego warto wybrać właśnie tę szkołę.
Nie zabrakło oczywiście programu artystycznego: wystąpił szkolny zespół wokalny "Spadczyna" i szkolny zespół taneczny. Ósmoklasiści mogli również obejrzeć krótki pokaz treningu piłki ręcznej.
Chcąc pokazać naszym gościom niepowtarzalnyklimat "Białorusów", licealiści oprowadzali młodszych kolegów po szkole. Odwiedzający szkołę ósmoklasiści mieli okazję uczestniczyć w krótkich zajęciach przedmiotowych.
Niezwykle ważne było to, że oprowadzający gości po szkole nasi uczniowie mogli w indywidualnych rozmowach szczerze opowiedzieć o szkole i odpowiedzieć na pytania.
Mamy nadzieję, że spotkanie przekonało wielu uczniów, by wybrać Nasze Liceum.
Dlaczego warto to zrobić? Dlatego, że będziesz się czuł/a u nas bezpiecznie, zaopiekujemy się Tobą i stworzymy warunki, byś mógł/a rozwijać swoje zainteresowania i pasje.
Katarzyna Ignatiuk

Fot. Piotr Jarmocik