Białostocki Salon Maturzystów 2017

Instytut Chemii, ul. Ciołkowskiego 1K

Kiedy?
godz. 9.00 – 15.00

Wszystko o maturze, studiach i przyszłości
W województwie podlaskim do matury 2018 może przystąpić – po raz pierwszy -  9.381 osób, w tym 5.622 absolwentów liceów ogólnokształcących  i  3.759 absolwentów techników. To dla nich przede wszystkim, ale także dla ich młodszych kolegów poważnie planujących swoją edukację, oraz dla maturalnych „poprawkowiczów” Fundacja Edukacyjna Perspektywy przygotowała kolejną edycję Białostockiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2017.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Kategoria: Pozostałe

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września (poniedziałek) o godz. 9.00.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I PROGRAMÓW NAUCZANIA ROK SZKOLNY2017/2018

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I PROGRAMÓW NAUCZANIA ROK SZKOLNY 2017/2018

Zdawalność egzaminu maturalnego w powiecie bielskim rok szkolny 2016/2017
Zdawalność egzaminu maturalnego w powiecie bielskim rok szkolny 2016/2017