Uroczyste zakończenie nauki klas czwartych 26.04.2024 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczyste zakończenie nauki klas czwartych 26.04.2024
piątek, 26 kwietnia 2024 roku

Absolwenci klasy IVa z wychowawcą Sławomirem Niedźwieckim - fot. Piotr Jarmocik

Absolwenci klasy IVbc z wychowawczynią Haliną Jakimiuk - fot. Piotr Jarmocik

Życzenia, wspomnienia, gratulacje i... pożegnania - tak wyglądało zakończenie roku szkolnego maturzystów w Naszym Liceum. To moment, który na zawsze pozostanie w ich pamięci jako symboliczne podsumowanie ich dotychczasowej nauki i zaangażowania. Mury szkoły opuściło 44 uczniów. Przed nimi najważniejszy test na zakończenie tego etapu edukacji - matura. Tegorocznym maturzystom życzymy udanych egzaminów, a następnie realizacji marzeń, planów i pasji, w tym podjęcia studiów na wymarzonych kierunkach. Gościem wydarzenia był Naczelnik wydziału oświaty, kultury i ochrony zdrowia Anatol Grzegorz Tymiński.

Fot. Piotr Jarmocik