Aktualności - Rok szkolny 2016/2017

„Mokradła dla przyszłości” Konkurs fotograficzny
czwartek, 1 września 2016 roku
Kategoria: Pozostałe

Robisz zdjęcia przyrodnicze? Byłeś ostatnio na jakimś obszarze podmokłym? Nie wkładaj zdjęć do szuflady! Wybierz trzy najlepsze i wyślij na adres Beata.Glebocka@biebrza.org.pl Weź udział w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Mokradła dla przyszłości”. Szczegóły w regulaminie. Prace będą oceniane w trzech grupach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne oraz dorośli. W każdej kategorii główna nagroda to równowartość 400 zł. Na zdjęcia opatrzone Twoim krótkim komentarzem na temat mokradeł czekamy do 30 października 2016 r.

Więcej informacji do pobrania:

<1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >