Aktor i trener wystąpień publicznych Piotr Szekowski prowadził zajęcia w klasie Ia - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

poniedziałek, 18 grudnia 2023 roku
Kategoria: Komunikaty

Klasa I a uczestniczyła w cyklu zajęć w ramach współpracy z Fundacją „Unitalent”. Tematyka spotkań:

1. „Lego game” – 24.11
  2. „Sztuka mówienia” – 8.12
  3. „Mowa ciała” – 11.12
  4. „Koncentracja w komunikacji” – 18.12.2023

Zajęcia prowadził Piotr Szekowski Aktor i trener wystąpień publicznych. Od 12 lat prowadzi szkolenia w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i komunikacji, w których do tej pory wzięło udział ponad 1000 osób. Od ponad 15 lat jest zawodowym aktorem teatralnym i telewizyjnym, a od 10 także członkiem rady dyrektorów w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Jest wykładowcą przedmiotu „Autoprezentacja i wystąpienia publiczne“ na studiach MBA Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Szkoli prelegentów przed wystąpieniami na konferencji TEDx. Jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej i prezesem grupy zrzeszającej ponad 40 małych i średnich przedsiębiorców.