Starosta wyróżnił najlepszych uczniów - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Starosta wyróżnił najlepszych uczniów
sobota, 27 stycznia 2024 roku

25 stycznia br. odbyło się spotkanie noworoczne Starosty Bielskiego Sławomira Jerzego Snarskiego. Na zaproszenie Pana Starosty przybyli przedstawiciele duchowieństwa, nauki i kultury, organizacji pozarządowych, służb mundurowych, samorządowców, przedsiębiorców, mediów oraz władz i instytucji państwowych. W spotkaniu brali również udział dyrektorzy szkół oraz uczniowie, którzy szczególnie zapisali się w działalności poszczególnych placówek oświatowych.

Podkreślając, jak ważną dziedziną funkcjonowania powiatu jest edukacja, Pan Starosta corocznie wyróżnia najlepszych uczniów bielskich szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Bielski. II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Br. Taraszkiewicza reprezentowali Aleksandra Nowicka, klasa IVb oraz Piotr Burzyński, klasa IVa. Są to laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, gospodarze klas, uczniowie, którzy osiągają najwyższe wyniki w szkole. Otrzymali oni dyplomy i upominki. Gratulujemy!
Spotkanie odbyło się auli Zespołu Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej.