Spotkanie z porucznik Natalią Fiedoruk - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Spotkanie z porucznik Natalią Fiedoruk
piątek, 19 stycznia 2024 roku
8 stycznia klasy I A, I C, II AC spotkały się z porucznik Natalią Fiedoruk, oficerem prasowym 18ŁPL i szeregową Olgą Kijek. Obie panie służą w 18 Łomżyński Pułk Logistyczny.
Porucznik Natalia Fiedoruk opowiedziała o swoich żołnierskich doświadczeniach: nauce w Akademii Wojsk
Lądowych we Wrocławiu, codziennej służbie żołnierza oraz o misji w Iraku, gdzie spędziła siedem miesięcy.

Miej swój plan A, a jeśli nie wyjdzie - zawsze miej plan B. Każda porażka, niepowodzenie - to nowe doświadczenie i nauka, za które potem podziękujesz. Ty decydujesz o swoim życiu, więc obudź się i zacznij działać! - tak można podsumować przekaz porucznik Natalii Fiedoruk, absolwentki naszego Liceum.

Dziękujemy za bardzo interesujące i wartościowe spotkanie.