Cześć, jestem BURZA - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Cześć, jestem BURZA
wtorek, 19 grudnia 2023 roku
Kategoria: Komunikaty

Fot. Sławomir Niedźwiecki
Dzisiaj klasa II AC i klasa III A spotkały się z p. Grzegorzem Burzyńskim, byłym uczniem naszej szkoły.
P. Grzegorz opowiedział o swoich wrażeniach z lat nauki w liceum. Niezwykle ciekawie przedstawił również swój pobyt w szkole amerykańskiej, do której wyjechał podczas nauki w liceum.
Uczniowie mogli się również dowiedzieć, jak wyglądają studia na jednej z hiszpańskich uczelni.
Jednak najważniejsze, co usłyszeli to to, że nie powinni mieć żadnych kompleksów, że pochodzą zniedużej miejscowości - dzisiaj świat jest otwarty dla każdego można aplikować do szkół na całym świecie. Najważniejsze, to chcieć, nie bać się próbować, mieć swoje pasje, a przy tym wszystkim nie zapominać, skąd się pochodzi. To były bardzo ciekawe i wartościowe spotkania.
Katarzyna Ignatiuk