Do biegu! Gotowi? START! - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Do biegu! Gotowi? START!
wtorek, 12 września 2023 roku
Kategoria: Komunikaty

Do biegu! Gotowi? START! Weź udział w drugiej edycji IT Fitness Test i sprawdź swoje cyfrowe #supermoce

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Kompetencji Cyfrowych w szkołach zapraszamy do wspólnej celebracji i udziału w maratonie kompetencji cyfrowych!

IT Fitness Test o ogólnopolski test kompetencji online, skierowany zarówno do uczniów, jak i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Inicjatywa się jednocześnie w Polsce, Czechach, Węgrzech i na Słowacji.

W ramach IT Fitness Test uczestnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności w zakresie:

• Wyszukiwania i analizy danych w internecie,
  • bezpieczeństwa cyfrowego,
  • korzystania z mediów społecznościowych,
  • obsługi narzędzi biurowych,
  • rozwiązywania złożonych problemów.

Aby wziąć udział w teście, należy wejść na stronę: https://itfitness.eu/pl/, wypełnić krótki kwestionariusz i przystąpić do badania. Po jego zakończeniu otrzymasz imienny dyplom!

Najbardziej utalentowani uczestnicy mają szansę zdobyć cenne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego!
Aktualnie trwa druga polska edycja testu.