Tańczące Parabole – jedyny edukacyjny projekt taneczny w regionie - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Tańczące Parabole – jedyny edukacyjny projekt taneczny w regionie
poniedziałek, 26 września 2022 roku
Kategoria: Komunikaty

Drodzy uczniowie!

W naszej szkole trwają właśnie „Tańczące Parabole” – jedyny edukacyjny projekt taneczny w regionie.

Zachęcamy Was do zapisów, aby wziąć udział w kolejnych etapach projektu. Czekają na Was warsztaty z artystami tańca, podczas których poznacie tajniki sztuki tanecznej w różnych jej odsłonach. Będziecie mogli oglądać spektakle taneczne, spotykać się z profesjonalnymi tancerzami i choreografami z Polski, zrealizujecie mini spektakl taneczny prezentowany przed publicznością.

Projekt:

• poszerzy Wasze horyzonty
  • sprawi że zaczniecie inaczej postrzegać sztukę, taniec i siebie jako odbiorców/ twórców sztuki
  • daje wiedzę, która przyda Wam się i w szkole (matura!!) i całym Waszym życiu.

To będzie przygoda, którą będziecie długo wspominać.

Więcej informacji i zapisy do udziału znajdziecie na stronie: http://www.podlaskiestowarzyszenietanca.pl/parabole/

Aby zapisać się do kolejnych etapów należy wybrać swoją szkołę oraz wypełnić formularz

Polecamy gorąco!

Projekt jest realizowany w ramach programu @PrzestrzenieSztukiBiałystok. Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków @MinisterstwoKulturyiDziedzictwaNarodowego, realizowany przez @NIMiTpolska oraz @instytutteatralny.