21.06.2021 klasy pierwsze miały wyjazd integracyjny do Topiła - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

21.06.2021 klasy pierwsze miały wyjazd integracyjny do Topiła
czwartek, 24 czerwca 2021 roku
Kategoria: Wycieczki
21.06.2021 klasy pierwsze miały wyjazd integracyjny do Topiła. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego na czele z Kariną Chilkiewicz, zadbali o to, aby nasze pierwszaki dobrze się bawiły. Klasy rywalizowały w następujących konkurencjach: najlepsze hasło klasowe, najciekawsza historyjka związana z profilem klasy, pojedynek Just Dance, kalambury, szukanie ukrytych chorągiewek.
Dzięki tym konkurencjom i spotkaniu przy ognisku, uczniowie mogli lepiej się poznać i poczuć smak bycia zespołem klasowym. Dla wychowawców była to wyjątkowa okazja do budowania dobrych relacji z klasą.
Wycieczka była miłym doświadczeniem i zwieńczeniem roku szkolnego.
Opiekunowie: H. Wasiluk, H. Jakimiuk, M. Maleszewska, A. Proniewicka