Wycieczka rowerowa kl. II ab do wsi Suchowolce - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Wycieczka rowerowa kl. II ab do wsi Suchowolce
poniedziałek, 21 czerwca 2021 roku
Kategoria: Komunikaty

Fot. Ireneusz Krasowski

17 czerwca klasa IIab wyruszyła na wycieczkę rowerową do wsi Suchowolce, aby miło spędzić jeden z ostatnich dni roku szkolnego w gronie przyjaciół. W wycieczce uczestniczyli również nauczyciele: J.Ignatowicz-Car, I.Krasowski oraz E.Bedeniczuk.

W zajeździe „Gamp” w Suchowolcach zorganizowano ognisko, odbył się również spacer nad stawy myśliwskie należące do koła łowieckiego. Uczniowie wraz z nauczycielami spędzili blisko trzy godziny na łonie natury wśród śpiewu ptaków. Około godziny 14.00 uczestnicy wycieczki wyruszyli w drogę powrotną do Bielska. Łącznie przejechano prawie 40 kilometrów. Wszyscy zachowywali się wzorowo i szczęśliwie wrócili z uśmiechem na twarzy.

Fot. Ireneusz Krasowski