Promocja książki Ludmiły Antychowicz-Wołyniec - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Promocja książki Ludmiły Antychowicz-Wołyniec
wtorek, 12 marca 2013 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki
Kategoria: Pozostałe  

10 marca 2013 roku w budynku II LO odbyła się promocja książki Ludmiły Antychowicz-Wołyniec ,,ATYCHOWICZE Z BIELSKA PODLASKIEGO Wspomnienia, genealogie i materiały źródłowe do dziejów białoruskiego rodu mieszczańskiego” organizowana przez Muzeum Małej Ojczyzny w Studziwodach.

Spotkanie rozpoczęło przemówienia Pana Andrzeja Stepaniuka, po którym uczennice naszej szkoły zaprezentowały fragmenty książki. Nie zabrakło także rozmowy z samą autorką, która była bardzo wzruszona ilością przybyłych gości, ale i tak perfekcyjnie zorganizowanym spotkaniem. Wypowiadały się także inne osoby, który miały znaczący wpływ na powstanie książki, m.in. Dariusz Fionik. Dodatkową atrakcją był występ zespołu z Kobrynia ,,Mahdalina”. Przez całą część oficjalną można było nabyć lekturę z autografem Pani Ludmiły. Po prezentacji wszyscy goście udali się na poczęstunek. Nieco później odbyła się zapustowa zabawa z muzyką zespołu ,,Mahdalina”.

Aleksandra Warszycka

Fotogaleria: Marta Gajko

fot. Marta Gajko


 Wstecz