Nasza Mapa Przemian - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Nasza Mapa Przemian
sobota, 8 grudnia 2012 roku
Kategoria: Pozostałe

Kończy się trzecia edycja konkursu Interaktywna Mapa Przemian, w którym wzięło udział ponad 80 blogów z całej Polski! Wśród nich blog Adriana Oniszczuka z kl. II A.  10 grudnia poznamy zwycięzców konkursu.

Adres bloga http://bielskiepu.tk

Uczniowie biorący udział w konkursie wcielali się w rolę dziennikarzy, fotoreporterów, kamerzystów, by ich blog zawierał nie tylko informacje, ale również multimedia.

Zadanie nie było łatwe – trzeba było docierać do najważniejszych osób w regionie, odpowiedzialnych za wykorzystanie funduszy, ćwicząc swoją siłę przebicia. Należało przemierzyć wiele kilometrów, by sfotografować i opisać ciekawe inwestycje. Trzeba było spędzić długie godziny przed komputerem, zbierając i opracowując informacje, poddając obróbce filmy i zdjęcia. Co więcej – należało przyciągnąć do swojego serwisu czytelników i wypromować swój blog. Wielu uczniom udało się to w sposób naprawdę profesjonalny! Na pewno poprzez udział w konkursie, uczniowie pozyskali wiedzę i podjęli działania, z których sami są dumni. Dzięki ich pracy wiele osób dowiedziało się, jakie zmiany zaszły w naszym kraju dzięki Funduszom Europejskim!