| czwartek, 4 grudnia 2025 roku Dodał: Sławomir Niedźwiecki |
|
Jesteśmy dumni, że po raz kolejny braliśmy udział w akcji zbierania żywności na rzecz Hospicjum Proroka Eliasza Dzięki niesamowitej hojności podczas zbiórki żywności, która miała miejsce w miniony weekend, uzbierano ponad dwie tony produktów! Dokładnie 2 tony 261 kilogramów 35 dekagramów!!!! |
Szczególne uściski za wsparcie zbiórki Hospicjum Proroka Eliasza kieruje do:
Dziękujemy Kierownikom oraz Pracownikom sklepów Biedronka Michałowo, Boćki i Bielsk Podlaski za życzliwe przyjęcie wolontariuszy i stworzenie dogodnych warunków do przeprowadzenia zbiórki. Dziękujemy również osobom, które zorganizowały transport oraz wszystkim, którzy pomagali w załadunku i rozładunku ciężkich kartonów. Dobra koordynacja, pozwoliła nam na uporządkowanie darów. Nawet nasi podopieczni zaangażowali się w akcję i wozili razem z nami produkty – wszystko poszło bardzo sprawnie! #zbiórkażywności #wolontariat #pomagamyrazem #HospicjumProrokaEliasza #Biedronka #lokalnaspołeczność #razemmożemywięcej
|
![]() | Wstecz |
























