Spotkanie Podlaskiego Kuratora Oświaty się z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

środa, 15 lutego 2012 roku

W dniu 13.02.2012r. Podlaski Kurator Oświaty spotkał się z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych, które osiągnęły wysokie wyniki w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2010/2011 miesięcznika Perspektywy i dziennika Rzeczpospolita. Miło nam poinformować, że w spotkaniu uczestniczył również Pan Dyrektor II LO z BJN w Bielsku Podlaskim Andrzej Stepaniuk, który z rąk Wicewojewody Podlaskiego otrzymał pamiątkowy dyplom.

Tegoroczny Ogólnopolski Ranking Liceów Ogólnokształcących i Techników potwierdził wysoką pozycję naszej szkoły w woj. podlaskim.

Fot. Archiwum Kuratorium Oświaty w Białymstoku