Cyberbohaterowie poszukiwani - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Cyberbohaterowie poszukiwani
niedziela, 7 lutego 2021 roku
Kategoria: Komunikaty

Dzień Bezpiecznego Internetu ma na celu propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

Cisco NetAcad zaprasza na wirtualne spotkanie adresowane do uczniów szkół średnich i nauczycieli.

Już 9 lutego w godzinach 11:00-12:30Barbara Halska, Instruktorka Cisco Networking Academy, nauczyciel przedmiotów zawodowych z Zespołu Szkół nr 6 w Jastrzębiu Zdroju, wyróżniona tytułem Nauczyciel Roku 2014 opowie o bezpieczeństwie cyfrowym z perspektywy ucznia i nauczyciela.

Wszyscy uczestnicy otrzymają też dostęp do bezpłatnego 15 godzinnego kursu e-learningowego w zakresie podstaw cyberbezpieczeństwa. Poznają typowe ataki i sposoby ochrony.
Po ukończeniu kursu Wprowadzenie do Cyberbezpieczeństwa uczestnik otrzymuje dyplom potwierdzający ukończenie kursu oraz cyfrową odznakę.