Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie białoruskiego barda - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie białoruskiego barda
środa, 30 października 2019 roku
Kategoria: Uroczystości

28 października br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie białoruskiego barda,  gwiazdy tegorocznego koncertu galowego „Jesieni Bardów”– Zmiciera Wajciuszkiewicza.

Artysta zaprezentował kilka znanych piosenek ze swego repertuaru. Mieliśmy również okazję wysłuchać nowych utworów barda. Było nam niezwykle miło, że jako jedni z pierwszych słuchaliśmy pięknych lirycznych utworów artysty. Uczniowie dali się porwać charyzmatycznej naturze Zmiciera Wajciuszkiewicza i chętnie śpiewali razem z nim.

Koncerty takich gości jak Zmicier Wajciuszkiewicz, to wspaniała okazja do posłuchania białoruskich piosenek na żywo w niezwykłym wykonaniu.

Anna Demianiuk