Nasi uczniowie odwiedzili pensjonariuszy Prawosławnego Domu Opieki w Grabarce. - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Nasi uczniowie odwiedzili pensjonariuszy Prawosławnego Domu Opieki w Grabarce.
wtorek, 26 stycznia 2016 roku
Kategoria: Uroczystości

Już  po raz drugi uczniowie naszej szkoły odwiedzili pensjonariuszy Prawosławnego Domu Opieki w Grabarce. Zaprezentowali mieszkańcom montaż  bożonarodzeniowy. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd.

W drugiej części spotkania wystąpił zespół "Spadczyna". Piękne rosyjskie piosenki zaśpiewała Magdalena Malisz. Jakub Maciejuk i Michał Skorbiłowicz  swoją grą na akordeonie  wywołali uśmiech na twarzach mieszkańców. Wszystkich zachwycił występ szkolnej grupy tanecznej, która zaprezentowała "Lawonichę" i "Polkę".
Łzy wzruszenia i serdeczne słowa podziękowania były najlepszym dowodem, że warto pamiętać o innych.

Katarzyna Ignatiuk