Aktualności - Rok szkolny 2017/2018

Zdawalność egzaminu maturalnego w powiecie bielskim rok szkolny 2016/2017
sobota, 2 września 2017 roku
Zdawalność egzaminu maturalnego w powiecie bielskim rok szkolny 2016/2017
  1. II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 93,1 %
  2. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim 82,7 %
  3. Technikum Nr 4 przy Zespole Szkół Nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim 51,1 %
  4. Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego w Bielsku Podlaskim 32,5 %

<1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >