Sport - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Sport - Rok szkolny 2015/2016Młodzieżowe Mistrzostwa Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce 2016
czwartek, 2 czerwca 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców oraz grad medali naszych uczniów na Mistrzostwach Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Burmistrza. Gratulujemy!

Młodzieżowe Mistrzostwa Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce odbyły się w ramach Dni Bielska Podlaskiego 2016. Organizatorami wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Bielsku Podlaskim.

Zdjęcia Tomasz Czerniawski


Licealiada Województwa Podlaskiego w lidze lekkoatletycznej, Białystok 7.05.2016
czwartek, 12 maja 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

We wrześniu ubiegłego roku do finału licealiady dostała się zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców. 7 maja 2016 r. (sobota) w Białymstoku na stadionie BOSIR  w finale wystartowały obie reprezentacje.


Czytaj więcej
Halowe Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż.
piątek, 18 marca 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

16 marca 2016 roku na sali gimnastycznej II LO z BJN odbyły się Halowe Mistrzostwa Szkoły w skoku wzwyż. Sędzią głównym była Magdalena Dudek. W zawodach wzięli udział następujący uczniowie: Michalewicz Magdalena, Iwaniuk Martyna, Biełach Wioletta, Tomczuk Natalia,Kadej Maria, Andrusiewicz Elwira, Bartoszuk Magdalena, Malec Tomasz, Czyżyk Mateusz, Hryniewicki Mateusz, Grygoruk Rafał, Artemiuk Piotr, Aleksiejuk Paweł, Pawluczuk Grzegorz, Popiołek Jacek, Grygoruk Grzegorz.


Czytaj więcej
Nasze siatkarki w I lidze.
środa, 16 marca 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Fot. Grzegorz Ignatowicz

Z radością informujemy, że nasze siatkarki: Daria Jakimczuk, Dominika Kulik, Marta Wawrzeniuk, Magdalena Martynowicz, Patrycja Czeczuga, Weronika Sędziak, Maria Kadej, Paulina Górska, Gabriela Całun nadal pozostają w I Lidze siatkówki dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego.
Trenerem drużyny jest Justyna Iganowicz – Car.

SZANOWNI PAŃSTWO SPONSORZY

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.
Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.
Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale
i do końca wyciągać przyjazną dłoń.'' 

FIRMOM ARHELAN BURZYŃSCY, GLAZUR ŁUCZAJ I INFRA INSTAL za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną naszej szkole z całego serca dziękujemy.

Dyrekcja, trener i zawodniczki II LO z BJN.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SIATKÓWCE O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY
piątek, 11 grudnia 2015 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

7.12.2015 zakończyły się rozgrywki przeprowadzane w ramach  Mistrzostw Szkoły w Siatkówce o Puchar Dyrektora Szkoły. Turniej cieszył się olbrzymią popularnością, udział wzięły reprezentacje prawie wszystkich klas. Awansowały drużyny: I AC, II D, III D. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy Puchar Dyrektora Szkoły. Mecze finałowe rozegrano systemem "każdy z każdym".


Czytaj więcej
Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych 2015
środa, 28 października 2015 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

26 października 2015r. na stadionie MOSIR w Bielsku Podlaskim odbyły się  Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców.


Czytaj więcej
Półfinał Licealiady w lidze lekkoatletycznej
poniedziałek, 5 października 2015 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

26 września nasza młodzież wzięła udział w Półfinałach Licealiady w lidze lekkoatletycznej (Memoriał im. Aleksandra Wojny). Nasi wspaniali sportowcy odnieśli wielki sukces na tych zawodach.


Czytaj więcej
<1 >