Sport - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Sport - Rok szkolny 2014/2015

Grad medali uczniów II LOzBJN
wtorek, 2 czerwca 2015 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Grad medali zdobyli nasi uczniowie w Mistrzostwach Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski. Zawody odbyły się 1 czerwca na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim. Opiekunem uczniów był mgr Eugeniusz Bedeniczuk. Gratulujemy!

W dniu 9 maja 2015 roku odbył się Finał Licealiady lekkoatletycznej województwa podlaskiego.

W Halowych Mistrzostwach Szkoły w Pchnięciu Kulą zorganizowanych w naszej szkole 20 marca I miejsce wśród dziewcząt zdobyła Marta Lemiesz kl. I A. Wśród chłopców zwyciężył Jacek Popiołek kl. I D. Gratulujemy! Organizatorem zawodów był mgr Eugeniusz Bedeniczuk.

W Białymstoku odbył się XIII Świąteczny Maraton Pływacki. Doskonale spisali się nasi uczniowie – zawodnicy klubu MKP Wodnik Bielsk Podlaski , którzy zajęli I miejsce drużynowo ! Zawodnicy przepłynęli łącznie 34 km, a czego Rafał Tymiński 8900 m, Aaron Białowieżec  8700, Mirosław Mieszczeriakow 8650 i Kamil Tymiński 7750. Wielkie gratulacje !

Półfinał Licealiady Województwa Podlaskiego w Lidze Lekkoatletycznej
sobota, 18 października 2014 roku

Udział Naszego Liceum w półfinale wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych zakończyliśmy połowicznym sukcesem.