Pozostałe - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Pozostałe - Rok szkolny 2015/2016Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja 2016
niedziela, 1 maja 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – polskie święto wprowadzone na mocy ustawy z 20 lutego 2004 obchodzone między świętami państwowymi: 1 maja (zwanym Świętem Pracy) i 3 maja (Świętem Narodowym 3 Maja). Tego samego dnia obchodzony jest Dzień Polonii i Polaków za Granicą.

Czytaj więcej
Dzień Przedsiębiorczości w Siłowni "Kuźnia".
piątek, 29 kwietnia 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Miejscem, które wybraliśmy na Dzień Przedsiębiorczości była siłownia "Kuźnia". Nasze praktyki rozpoczęły się o godzinie 9.00. Na początku nasz opiekun krótko opowiedział czym będziemy się zajmować. Pracowaliśmy tam jako pomocnicy trenera.


Czytaj więcej
Echa Dnia Przedsiębiorczości 2016
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

20 kwietnia o godz. 7.40 ja (Paulina Sacharczuk), Nika Jurczuk i Tomasz Grygoruk spotkaliśmy się nieopodal basenu ,,WODNIK". Następnie udaliśmy się rowerami do firmy budowlanej Nordhus S.A., która znajduje się przy ul. Kleszczelowskiej 86 w Bielsku Podlaskim.


Czytaj więcej
Dzień Przedsiębiorczości 2016
niedziela, 24 kwietnia 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Dnia 20 kwietnia 2016 roku w naszej szkole były obchodzone dni przedsiębiorczości i z tej okazji uczniowie klas pierwszych i drugich mogli pójść na kilkugodzinne praktyki do wybranej przez siebie instytucji.


Czytaj więcej
20 kwietnia, w całej Polsce, obchodzony był Dzień Przedsiębiorczości.
czwartek, 21 kwietnia 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

20 kwietnia uczniowie klas i i II naszej szkoły wzięli udział w trzynastej edycji Dnia Przedsiębiorczości.
Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.


Czytaj więcej
Prezentacja oferty dydaktycznej Katedry Białorutenistyki UW
czwartek, 14 kwietnia 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

13 kwietnia w naszej szkole zaprezentowała swoją ofertę dydaktyczną Katedra Białorutenistyki Uniwersytetu Warszawskiego.


Czytaj więcej
Prelekcja pani profesor Jolanty Sztachelskiej
czwartek, 14 kwietnia 2016 roku
Dodał: Grzegorz Ignatowicz

14 kwietnia 2016r. uczniowie klas II A i II C wysłuchali prelekcji na temat ponadczasowego charakteru twórczości Henryka Sienkiewicza przygotowanej przez prof. Jolantę Sztachelską - pracownika naukowego Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu w Białymstoku.


Czytaj więcej
Targi Edukacyjne.
niedziela, 10 kwietnia 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

6 kwietnia w Zespole Szkół Nr 1 w Bielsku Podlaskim odbyły się targi edukacyjne.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Izy Pług.


Czytaj więcej
Światowy Dzień Zdrowia 2016 - Pokonaj cukrzycę!
czwartek, 7 kwietnia 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku informuje, że w roku 2016 Światowy Dzień Zdrowia poświęcony będzie tematyce cukrzycy.

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest 7 kwietnia. Każdego roku Światowa Organizacja  Zdrowia wybiera kluczową kwestię zdrowia i zachęca ludzi z wszystkich grup wiekowych i różnych środowisk do podejmowania działań, które podkreślają wagę danego  problemu zdrowotnego. Światowy Dzień Zdrowia stanowi wyjątkową okazję do zaangażowania społeczności z całego świata do promowania działań, które mogą poprawić nasze zdrowie.


Czytaj więcej
Targi Edukacyjne 2016.
środa, 6 kwietnia 2016 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki

Zbliża się chwila podejmowania ważnej decyzji o dalszym kierunku edukacji tegorocznych absolwentów gimnazjów. 6 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Bielsku Podlaskim odbyły się targi edukacyjne. Głównym celem targów była prezentacja oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych i instytucji wspomagających edukację na terenie powiatu bielskiego. Każdy z uczestników targów mógł porozmawiać z uczniami i nauczycielami naszego liceum, zapoznać się z dorobkiem liceum, pobrać ulotkę, kwestionariusz kandydata oraz uzyskać wyczerpujące informacje na temat nauki w naszej szkole. 

Fotoreportaż Tomka Czerniawskiego.


Czytaj więcej
<1 2 3 4 5 6 7 8 9 >