Pozostałe - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Pozostałe - Rok szkolny 2020/2021

Półmetek wakacyjnego wypoczynku
sobota, 31 lipca 2021 roku

Kwiaty lata, fot. Sławomir Niedźwiecki

Mamy półmetek wakacji, jak ten czas szybko leci! Dobiega końca rekrutacja do naszego liceum.
W poniedziałek, 2 sierpnia opublikujemy listę przyjętych. Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły.
Póki, co życzymy miłych wakacyjnych wędrówek, udanych koncrtów, kąpieli, zwiedzania, leniuchowania, etc.

Metody relaksu dla wszystkich
środa, 7 kwietnia 2021 roku

Fot. Sławomir Niedźwiecki

W dzisiejszym czasie pełnym napięć i niepokoju warto wygospodarować chwilę w ciągu dnia dla siebie i przeznaczyć ją na ćwiczenia relaksacyjne. Ćwiczenia tego typu wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, redukują stres i napięcie z ciała, co jest szczególnie ważne przy zdalnym nauczaniu, a także przed maturą:)

Mogą je wykonywać zarówno nauczyciele, jak i uczniowie.

<1 >