Z życia szkoły - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim 

Z życia szkoły

Śpiewanie kolęd

Klasy I b i Id spotkały się z Wójtem Gminy Bielsk Podlaski p. Raisą Rajecką

MISTRZOSTWA SZKOŁY W SIATKÓWCE O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

Licealiada grupy południowej w drużynowym tenisie stołowym

Biegi przełajowe 2015

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24