Ranking na Najlepszego Sportowca II LO z BJN w roku szkolnym 2013/14, klas I i II-ich został rozstrzygnięty - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Ranking na Najlepszego Sportowca II LO z BJN w roku szkolnym 2013/14, klas I i II-ich został rozstrzygnięty
wtorek, 17 czerwca 2014 roku
Dodał: Sławomir Niedźwiecki
Kategoria: Osiągnięcia

Młodzież mogła startować w sześciu zawodach rangi wojewódzkiej, pięciu na poziomie powiatu i trzech zawodach rangi mistrzostw naszej szkoły. Jak można było przypuszczać laureatami zostali najbardziej utalentowani, pracowici i wszechstronni uczniowie.

Wśród dziewcząt na pierwszym miejscu uplasowała się Karolina Sosna z kl. I B, wszechstronna lekkoatletka, tenisistka stołowa i piłkarka nożna-zawodniczka klubu BKS Tur Bielsk Podlaski. Dwa kolejne miejsca zajęły lekkoatletki i siatkarki Aleksandra Sacharczuk z kl. II D i Agata Wakulewska z kl. I B. W kategorii męskiej bezkonkurencyjny okazał się Michał Korzun z kl. II A, niezwykle pracowity i uzdolniony lekkoatleta, podwójny rekordzista szkoły w pchnięciu kulą. Drugie miejsce zajął Andrzej Bujniuk z kl. II B, który ma niezwykłe predyspozycję do biegów średnich i sprintów. Trzecie miejsce zajął siatkarz Paweł Grygoruk z kl. II A.

Triumfatorom rankingu zostaną wręczone pamiątkowe puchary na uroczystości zakończenia roku szkolnego.