Prezydent do uczniów i nauczycieli - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Prezydent do uczniów i nauczycieli
niedziela, 2 września 2012 roku
Kategoria: Pozostałe

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!
Szanowni Rodzice!

To już ostatnie chwile wakacji. W tym roku łaskawość kalendarza objęła nimi także pierwsze dni września. Ale pierwszego września już tradycyjnie wszyscy myślami jesteśmy w szkole, przy początku nowego roku szkolnego. Życzę wszystkim, aby był to rok udany.

Szczególnie serdecznie zwracam się do tych, którzy rozpoczynają nowy etap edukacji, którzy po raz pierwszy przekroczą progi szkoły podstawowej, gimnazjum lub liceum. Nowym wyzwaniom zawsze towarzyszy dreszczyk emocji i obaw. Wszyscy te obawy doskonale pamiętamy z własnego życiorysu. Ale mimo wszystko te wyzwania są szansą na zdobycie nowych umiejętności, nowych doświadczeń, nowych znajomości i przyjaźni.  Życzę Wam, abyście właśnie takie pozytywne emocje i doświadczenia spotkali w nowych miejscach nauki.

Zwracam się też do Wszystkich Nauczycieli. Wiem dobrze, ile kłopotów i trosk w pracy i w domu wiąże się z Państwa zawodem. Też pracowałem jako nauczyciel i z całego serca życzę Państwu, jak najlepszych warunków pracy, tak, aby suma nauczycielskich talentów i wysiłków odpowiadała dobrze na wyzwanie nowoczesności w systemie edukacyjnym.

Rodzicom życzę, aby ich dzieci zawsze wychodziły z domu i powracały ze szkoły uśmiechnięte.

Niech ten nowy rok szkolny stanie się przepustką ku lepszej przyszłości dla wszystkich polskich uczniów i wszystkich ich rodzin!

Materiały do pobrania:

Jeżeli okno pobierania nie otworzy się automatycznie należy kliknąć na jeden z powyższych linków prawym klawiszem myszy i wybrać opcję "Zapisz element docelowy jako..."