Życzenia Podlaskiego Kuratora Oświaty z okazji nowego roku szkolnego - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Życzenia Podlaskiego Kuratora Oświaty z okazji nowego roku szkolnego
niedziela, 2 września 2012 roku
Kategoria: Pozostałe

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie

U progu nowego roku szkolnego z nadzieją i optymizmem myślimy o tym, co przed nami. Wszystkim Uczniom życzę, aby każdy kolejny dzień nauki dostarczał tylko pozytywnych emocji, a osiągane przez Was wyniki w nauce, sporcie i innych dziedzinach przynosiły satysfakcję i poczucie samorealizacji. Szczególnie ciepłe słowa kieruję do Uczniów najmłodszych, którzy stawiają pierwsze kroki na ścieżce edukacji. Niech dzisiejszy dzień będzie dla Was początkiem wielkiej przygody w bezpiecznej i przyjaznej szkole. Wszystkim Uczniom dedykuje słowa Janusza Korczaka: „Niech wyrosną z was tacy, którzy do gwiazd wzlecieć zapragną”.

Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele, Pracownicy Oświaty,
dzięki Państwa pracy nasze szkoły mogą sprawnie funkcjonować, a uczniowie zdobywać nowe umiejętności i osiągać sukcesy. Dziękując za Państwa dotychczasowe zaangażowanie, proszę o nie w tym rozpoczynającym się roku szkolnym. Proszę również przyjąć życzenia wielu sukcesów pedagogicznych i pomyślnej realizacji planów zawodowych.

Szanowni Rodzice i Przedstawiciele Władz Samorządowych
dziękuję Państwu za zainteresowanie, jakie okazujecie naszym szkołom. Państwa wsparcie ma ogromne znaczenie dla właściwego przebiegu całego procesu edukacyjnego. Dziękując za współpracę wyrażam nadzieję, że z równym powodzeniem będzie ona kontynuowana w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Wszystkim nam życzę dobrego i spokojnego Roku Szkolnego 2012/2013.

Podlaski Kurator Oświaty
/-/