Konkurs Innowacyjny Nauczyciel Innowacyjna Szkoła Edycja 2012 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Konkurs Innowacyjny Nauczyciel Innowacyjna Szkoła Edycja 2012
czwartek, 23 sierpnia 2012 roku
Kategoria: Pozostałe

Drogi Nauczycielu,

Nadal masz jeszcze szansę udziału w konkursie Innowacyjny Nauczyciel 2012 lub Innowacyjna Szkoła 2012, jeśli zrealizowałeś sam, lub we współpracy z kolegami, ciekawy dla uczniów projekt edukacyjny z wykorzystaniem Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych. Termin zgłaszania prac mija jednak 10 września o godzinie 22:00. Nie zwlekaj!

Wszelkie informacje można uzyskać na stronie konkursu http://pdp.edu.pl. Znajdują się tam między innymi instrukcje, jak przygotować swoją prezentację oraz przykłady prac z ostatnich lat wraz z regulaminem konkursu.

Dla osób, których prace zwyciężą, przewidziano cenne nagrody ufundowane przez partnera konkursu - firmę Hewlett-Packard - oraz udział w uroczystej Gali Nauczyciel Roku 2012 na Zamku Królewskim w Warszawie! Udział w konkursie to również szansa otrzymania zaproszenia na Polskie lub Światowe Forum Innowacyjnych Nauczycieli oraz możliwość udziału w prestiżowych programach międzynarodowych: Pathfinder School lub Mentor School.

Serdecznie zapraszamy do udziału,
Partners in Learning (Partnerstwo dla Przyszłości)