Wystawa fotograficzna „Warto zobaczyć” - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Wystawa fotograficzna „Warto zobaczyć”
piątek, 10 czerwca 2011 roku

Dnia 9 czerwca 2011r. na Placu im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim została otwarta wystawa fotograficzna „Warto zobaczyć”. Swoje prace wystawili uczniowie naszej szkoły: Oskar Ciulkiewicz i Katarzyna Kolata z kl. I C.

Wystawa była pokłosiem warsztatów fotograficznych „Warto zobaczyć TAK i INACZEJ” zorganizowanych przez Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość OKNO z Bielska Podlaskiego w okresie X.2010-V.2011. W warsztatach wzięli udział również Anna Selewonowicz kl. I B i Mateusz Jurczuk kl. I C. Warsztaty fotograficzne zostały zrealizowane przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim i Urzędu Miasta Bielsk Podlaski. Wystawę można oglądać do końca czerwca br. Zapraszamy.

Fotoreportaż z wernisażu wystawy

Fot. Sławomir Niedźwiecki