Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr Senior 2018 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr Senior 2018
środa, 28 listopada 2018 roku

13 listopada 2018 uczniowie klasy II A: Bagiński Adrian, Jurczuk Nektariusz, Łopaciuk Patryk, Łukaszuk Katarzyna, Mieleszko Mateusz, Kryszpiniuk Gabriel, Stepaniuk Mateusz przystąpili do Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr 2018, aby pochwalić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wszyscy uczniowie uzyskali bardzo wysokie wyniki punktowe, a najlepszym wynikiem może poszczycić się Katarzyna Łukaszuk, która uzyskała 82,75 pkt. Gratulujemy!

Bóbr to nie tylko jeden z najbardziej fascynujących gryzoni występujących w Europie, ale też świetna okazja do rozwoju nauczycieli, szkół, a przede wszystkim uczniów oraz zdobycia cennej wiedzy, doświadczeń i umiejętności, które mogą być następnie wykorzystane jako narzędzie szybszej i skuteczniejszej nauki, ale też przy edukowaniu przyszłych specjalistów – informatyków, programistów i innych zawodów wykorzystujących nowoczesne oprogramowanie i technologię informacyjną i komunikacyjną. Bóbr nie jest kolejnym, nudnym konkursem edukacyjnym, lecz nowoczesną i realną szansą na rozwój młodych ludzi!

Bardzo cenną cechą konkursu jest jego międzynarodowość, która sprzyja wymianie doświadczeń między nauczycielami i uczniami. Bieżąca edycja została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji! Opiekunem uczniów jest Sławomir Niedźwiecki