Wycieczka do Mińska - 2018 - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Wycieczka do Mińska - 2018
wtorek, 9 października 2018 roku
Kategoria: Wycieczki

Fot. Justyna Iganowicz-Car

24-27.09.2018 roku odbyła się wycieczka na Białoruś. Na wycieczkę pojechali uczniowie z wszystkich klas liceum. W czasie trwania wycieczki odwiedziliśmy Teatr Białoruskiej Dramaturgii, Muzeum im. Maksima Bagdanowicza, Narodowy Teatr Opery i Baletu, Narodowy Teatr im. Janki Kupały, Zamek w Mirze, Muzeum histrorii teatralnej i muzycznej kultury oraz spotkaliśmy się z nauczycielami i uczniami Gimnazjum z białoruskim językiem nauczania nr 23 w Mińsku. Również zwiedzaliśmy Mińsk m.in. zawitaliśmy do ogromnej Narodowej Biblioteki Białorusi, gdzie mogliśmy zobaczyć pierwsze rękopisy biblii. Myślę, że wszyscy dobrze się bawili i wiele osób za rok znów powita Mińsk.

Anita Demianiuk

Fot. Justyna Iganowicz-Car