Aktualności - Rok szkolny 2018/2019

Kiermasz podręczników 2018. Przynieś! Sprzedaj! Kup!
Kategoria: Pozostałe

06 września (czwartek, od godz. 8.00) zostanie zorganizowany w naszej szkole kiermasz używanych podręczników.

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019
Kategoria: Pozostałe

79. Rocznica wybuchu II wojny światowej.
Kategoria: Pozostałe

1 września obchodzimy 79. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Najkrwawszy konflikt w historii ludzkości na zawsze zmienił oblicze świata, a co ważniejsze, Polski.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019.
Kategoria: Uroczystości

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 3 września (poniedziałek) o godz. 9.00.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW ROK SZKOLNY 2018/2019.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW ROK SZKOLNY 2018/2019

Uwaga uczniowie kl. II A obowiązującym podręcznikiem do języka angielskiego w roku szkolnym 2018/2019  jest:„Repetytorium do szkół ponadgimnazjalnych podręcznik do języka angielskiego poziom podstawowy i rozszerzony”. Marta Rosińska, Lynda Edwards, Marta Inglot. Macmillan Education.

Zdawalność egzaminu maturalnego 2018 w szkołach powiatu bielskiego.
niedziela, 2 września 2018 roku
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim – 85,4 %
  • II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim – 95,3 %
  • Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego w Bielsku Podlaskim – 47,8 %
  • Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim – 45,3 %
  • Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku – 92,3 %
  • Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce – 61,5 %

Ponownie jesteśmy najlepsi w Bielsku !
niedziela, 2 września 2018 roku

Gratulujemy naszym absolwentom wyników egzaminu maturalnego!
Zdawalność egzaminu w II Liceum Ogólnokształcącym z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim wyniosła 95,35%, przy średniej zdawalności absolwentów liceów ogólnokształcących i techników w kraju 79,7%, w województwie podlaskim  81,1%, w powiecie bielskim 74%.
Życzymy powodzenia w czasie rekrutacji  na wyższe uczelnie!

<1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >