Aktualności - Rok szkolny 2009/2010

Kategoria: Pozostałe
24 listopada – próbna matura z języka polskiego w zakresie podstawowym,
25 listopada – próbna matura z matematyki w zakresie podstawowym,
26 listopada – próbna matura z języków obcych w zakresie podstawowym (język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski),
27 listopada – próbna matura z przedmiotów do wyboru (historii, WOS-u, biologii, chemii, geografii, fizyki i astronomii) w zakresie podstawowym i rozszerzonym oraz matematyki, języka polskiego i języków obcych (język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski) w zakresie rozszerzonym

środa, 11 listopada 2009 roku
8.00 – Nabożeństwo w cerkwi św. Archanioła Michała
10. 00 – Odegranie hymnu państwowego i wciągnięcie flagi na maszt oraz złożenie wiązanek kwiatów przez władze samorządowe, kombatantów i służby mundurowe pod tablicą pamiątkową obok kościoła
10.15 – Msza św. Za Ojczyznę w kościele pw. Matki Bożej z Góry Karmel
11.15 – Przemarsz pod Pomnik Niepodległości Polski
11.30 – Wciągnięcie flagi na maszt
- otwarcie uroczystości
- wystąpienia okolicznościowe
- montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów II LO z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza

Spotkanie z Jerzym Bujniukiem, członkiem Białoruskiego Stowarzyszenia Literackiego "Białowieża"
wtorek, 10 listopada 2009 roku

Zdjęcia ze spotkania

Dzień Nauczyciela
wtorek, 13 października 2009 roku

[ Zdjęcia ]

Otrzęsiny klas pierwszych
czwartek, 24 września 2009 roku

[ Zdjęcia ]

niedziela, 20 września 2009 roku

Zdjęcia z uroczystości

Wycieczka integracyjna do Topiła
piątek, 18 września 2009 roku
Kategoria: Wycieczki
W piątek, 18 września, klasy pierwsze tradycyjnie pojechały na wycieczkę integracyjną do Topiła.
Pogoda w tym roku sprzyjała wesołej zabawie. Konkurencje zaskoczyły nie tylko pierwszaków, ale także ich wychowawców. Całą zabawę wygrała klasa Ic. Nagrodą za ich wysiłek będzie oczywiście dzień bez pytania;).

Zdjęcia z wycieczki

Zajęcia pozalekcyjne w szkołach ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2009/2010
wtorek, 8 września 2009 roku
Kategoria: Pozostałe

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010
wtorek, 1 września 2009 roku
Kategoria: Uroczystości
W dniu 1 września 2009 nauczyciele oraz uczniowie pełni zapału i energii do pracy rozpoczęli nowy rok szkolny.

[ Zdjęcia z uroczystości ]

<1 2 3 4 5 >