Trzecia edycja Lokalnej Akademii Cisco - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Trzecia edycja Lokalnej Akademii Cisco
poniedziałek, 22 czerwca 2015 roku

Zakończyła się trzecia edycja Lokalnej Akademii Cisco.  Kurs trwał od września 2014 do czerwca 2015. W trzeciej edycji kursu najlepszym studentem okazał się Grzegorz Ignatowicz z kl. I A, który zaliczył 12 egzaminów, zdał egzamin końcowy i uzyskał łącznie 89,6%. Gratulujemy!

Lokalna Akademia Cisco Networking Academy funkcjonuje w Naszej Szkole od roku szkolnego 2012/2013. W Akademii prowadzimy kurs IT Essentials dla swoich uczniów w ramach zajęć pozalekcyjnych. Każdy zainteresowany programem uczeń Naszej Szkoły może bezpłatnie uczestniczyć w szkoleniu i po zdaniu końcowego egzaminu otrzymać oficjalny certyfikat CISCO. Kurs jest prowadzony przy wykorzystaniu technologii multimedialnych, egzaminy zdawane są on-line na serwerze egzaminacyjnym w USA. Materiały do nauczania są dostępne w języku polskim oraz angielskim.