WSPIERAMY BIELSKIE ONKOLUDKI! Piknik rodzinny i mecz charytatywny: Tur Bielsk Podlaski - Jagiellonia Białystok - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

piątek, 19 czerwca 2015 roku
Kategoria: Pozostałe

20 czerwca na stadionie przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Bielsku Podlaskim o godzinie 13 rozpocznie się akcja charytatywna pt. "Wspieramy Bielskie Onkoludki".

"Onkoludki" to dzieci zmagające się z chorobami nowotworowymi, część z nich to tzw. "szczęśliwcy", którzy chorobę prawie pokonali a część z nich jeszcze walczy i może tą walkę wygrać dzięki WAM. Przyjdź na mecz, kup bilet, licytuj! Twoje 5 złoty może uratować życie. Nie zwlekaj, sobota to ten dzień! WSZYSCY NA MECZ !

Podczas meczu będzie prowadzona identyfikacja kibiców. Osoby pełnoletnie proszone są o wzięcie dowodów, a dzieci i młodzież w przedziale wiekowym 13-18 lat o legitymacje szkolne. Każdy będzie identyfikowany z imienia, nazwiska i peselu. Tego dnia piłkarze grają dla dzieci!