Gala Podsumowująca projekt pt. Młodzi liderzy szansą aktywizacji społeczności lokalnych. - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

niedziela, 4 stycznia 2015 roku

Dnia 20.12.2014r. w Białymstoku odbyła się gala podsumowująca projektu „Młodzi liderzy szansą aktywizacji społeczności lokalnych”. W projekcie wzięły udział uczennice naszej szkoły Aleksandra Kulik i Anna Jakimiuk. Opiekunem projektu była Pani pedagog M aria Nikołajuk.

W ramach projektu zorganizowano kiermasz zdrowej żywności i mecz charytatywny Tura Bielsk Podlaski. Za zebrane pieniądze (ponad 7 tys. zł) uczennice kupiły masę zabawek dla małych pacjentów Białostockiego Oddziału Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Wszystko po to, by wywołać uśmiech na twarzach dzieci, które w szpitalach spędzają długie miesiące, przyjmując chemioterapię. Uczennicom gratulujemy.

Z całego serca dziękujemy za wsparcie tej akcji Panu Dyrektorowi Andrzejowi Stepaniukowi, nauczycielom i uczniom naszej szkoły oraz sponsorom: firmie Arhelan Burzyńscy i Hotelowi Unibus.