Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w Naszej Szkole - II Liceum Ogólnokształcące z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w Naszej Szkole
poniedziałek, 13 października 2014 roku
Kategoria: Uroczystości

13 października w naszej szkole uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie przygotowali w prezencie nauczycielom oraz pracownikom szkoły akademię, której motywem przewodnim były otrzęsiny nauczycieli. Profesorowie mogli poznać smak "kocenia" od strony ucznia, gdyż mieli oni do wykonania zadania. Niemalże każdy z nauczycieli wykonał swoje zadanie na medal. Nasi pedagodzy musieli wykazać się umiejętnościami wokalnymi, aktorskimi, sprawnościowymi.  Brawurowy występ Pana Dyrektora i Pana Włodzimierza Wawulskiego na długo pozostanie w pamięci.

Zdjęcia z uroczystości

W podziękowaniu za wzięcie udziału  w zabawie, a także za trud, który każdy z naszych kochanych nauczycieli wkłada w to, aby pomóc nam w zdaniu matury podarowaliśmy każdemu niewielki upominek, w postaci przypinki odzwierciedlający pewną z cech osobowości lub charakteru nauczyciela. W trakcie uroczystości wystąpili uczniowie w scenkach kabaretowych, zaśpiewały zespoły "Wianok" i "Spadczyna" oraz Katarzyna Chmur i Tomasz Czerniawski.   Redakcja "Lawy" wręczyła wszystkim gościom specjalny numer gazetki z tekstami nauczycieli.

Również nasz Pan Dyrektor nie szczędził podarków swoim podopiecznym i wręczył im nagrody, których zawartości niestety nie poznaliśmy. Na święcie nie zabrakło także emerytowanych nauczycieli naszej szkoły, którzy co roku zaszczycają nas swoją obecnością. Akademia wzbudziła wśród nauczycieli bardzo pozytywne odczucia. W imieniu samorządu uczniowskiego dziękujemy Pani profesor Katarzynie Ignatiuk, która bardzo pomogła nam w przygotowaniu akademii. Tak więc z okazji tego święta jeszcze raz bardzo serdecznie życzymy wszystkim nauczycielom wytrwałości oraz cierpliwości, a także jak najdłuższych, ale bardzo przyjemnych lat pracy w naszej szkole!

Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski.

Aleksandra Warszycka